Hodnocení - Řasenka s efektem umělých řas False Lash Bambi Oversized Eye 8,9 ml

Značka: L´Oréal ParisKód: kDKR7833
Oblíbená řasenka Bambi Eye v Oversized verzi pro ještě větší pohádkový pohled a extra objem i délku řas. Vaše řasy budou výrazně prodloužené, objemné...

Celkové hodnocení

22 hodnocení | průměr 83 %
Přejít na detail produktu

Tahle řasenka má příjemně malý kartáček s krátkými štětinkami, se kterým je aplikace velmi snadná. Výborně prodlouží a zahustí řasy, dělá výraznější efekt, ale bohužel řasy docela slepuje. Možná když samotná náplň po čase trochu vyschne, tak bude konzistence ideální. Výborně se nanáší na spodní řasy a v průběhu dne se nerozmazává. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Snadná aplikace na spodní řasy

Slepuje řasy

Super řasenka. Moc šikovný gumový kartáček. Konzistence je malinko vodnatější, je proto potřeba nechat trochu oschnout, ale řasy krásně odděluje, prodložuje a neslepuje. I po delší době s repsirátorem nedrolí a neobtiskává se. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Odděluje, prodlužuje, nedrolí se

Malinko vondatá konzistence

Obal je jednoduchý, neurazí nenadchne. Co se týká kartáčku, s tím se pracuje dobře, již po prvním nanesení vždy vidím wow efekt, který zajišťuje i hutnější konzistence řasenky, a který řasy zahustí a protáhne. Během dne i zhoršených podmínek vlhkosti počasí se neobtiskává, jen lehce při líčení, ale to lze prominout. Za mě velice pozitivně překvapila, myslím, že se stane mojí oblíbenou stálicí. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Perfektní nalíčení a konzistence

Žádné

Řasenka vydrží celý den, nelepí řasy, nežmolkovatí. Kladně hodnotí užší zakončení štětečku, dostanu se s ním krásně ke všem řasám. Už širších štětečků se mi to občas nedaří a ušpiním si kůži okolo očí. Efekt prodloužení je vidět okamžitě, srovnala bych ho s propagačními fotografiemi. Nevýhody jsem nenašla. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Úzký kartáček. Vydrží celý den

Žádné

Řasenka Bambi Oversized nezklamala, naopak příjemném překvapila. Neobtiskává se, neslepuje, prodlužuje a dodává řasám objem. Obrovská spokojenost a maximální doporučení. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Neslepuje, neobtiskává se

Trošku hůř smývatelná

Tak hned obal zaujal mou infantilní duši. :D Ještě jsem zkoušela, jestli srneček ve tmě náhodou nesvítí. Štěteček je pohodlně velký na nanášení barvy, opravdu udělá srnčí pohled. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

natočí řasy a prodlouží

občas žmolečky

Bambi je laska. Disney je laska. Vzhled rasenky me upoutal. Kartacek uz tolik ne, nikdy mi plastove, malicke kartacky moc nevyhovovaly. O to vic jsem byla prekvapena, protoze ta rasenka proste funguje. Rasy pekne zahusti, coz ja mam rada! Ale neni to zase moc, dela to takovy hezky dramaticky rasenkovy efekt. Musim pochvalit vydrz! Rasenka drzi cely den, nedroli se, nerozmazava se. Parada. Dobre jde i odlicit, jsem s ni moc spokojena. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vydrz, hezky obal

Zadne jsem neodhalila

Řasenka pěkně zahustí a prodlouží řasy, které i nádherně oddělí. Má extra černou barvu, která při více vrstvách zajistí dramatický look. Vydrží na řasách celý den, neobtiskává se. Doporučuji! (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Dodá řasám objem, snadné odlíčení.

Kartáček nabírá až příliš barvy.

výrazně řasy prodlužuje, natáčí a dodává objem, zanechává řasy oddělené, extra dlouhé, výrazné, natočené a dokonale oddělené řasy, silně je nabarví a natočí, působí přirozeně. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

řasy jsou opravdu dlouhé, oddělené

žádné

Řasenka má krásnou, sytou, temně černou barvu. Řasy prodlouží, při správném množství hezky oddělí. Nežmolkuje a nedrolí se, pěkný efekt dělá i na spodních řasách. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Viditelně prodlužuje řasy, pěkné balení

Kartáček nabírá hodně opravdu produktu

Řasenka má perfektní pružný kartáček, se kterým se dostanete přesně tam, kam potřebujete. Krásně rozčeše řasy, dokonce i ty spodní. Odličuje se velmi dobře, na očích nic nezůstane. Po použití kleštiček se řasy natočily a s řasenkou i tak zůstaly, jen tato řasenka neprodlužuje tolik, jako Air volume, přesto je velmi dobrá, patří k těm lepším. Určitě bych ji doporučila i dál. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Zhuštění a rozčesání řas

Neprodlužuje

Tvar kartáčku mě zaujal na první pohled, krásně se s ním zachytí řasy ve vnitřním koutku oka, stejně tak se s ním nádherně pročesávají spodní řasy. Řasenka dodává krásný objem, zároveň se s ní dají řasy nalíčit tak, že oko nádherně otevřou. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Tvar kartáčku, objem

Žádné

Řasenka má specifický gumový kartáček, který mi vyhovuje. Řasy jsou po nanesení krásně prodloužené a natočené. Výhodou je, že se řasy neslepují. Líčení s touto řasenkou vypadá velice jemně a decentně. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Neslepuje řasy

Nepříliš výrazné řasy

Od této řasenky jsem čekala více, má krásnou černou barvu, ale s kartáčkem to chce umět pracovat, jinak řasy hodně slepí. Po pár aplikacích, už jsem si s kartáčkem poradila lépe a výsledek byl úžasný. Krásné dlouhé řasy, sytě černé. U kořínků větší vrstva vytvořila i efekt linky v řasách. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásná sytá barva

Bez grifu dost řasy slepuje

Celkový vzhled řasenky mě tolik neoslovil. Naopak konzistence a samotný kartáček bych řekla, že udělá své. Řasenka se lehce a dobře nanáší, pro dokonalejší a natočenější řasy je potřeba více vrstev, aniž by řasy vypadali slepeně. Řasenka vydržela pocelý den a nerozmazávala se. Celkový dojem tedy hodnotím velmi pozitivně. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Efekt, natočení řas, nelepí řasy

Vzhled obalu

Tato řasenka mě moc nenadchla. Řasy odděluje, jak slibuje, ale dost slepuje a nepravidelně. Vzhledově se mi moc nelíbili. Ovšem objem u této řasenky vydrží celý den, a při vlkém počasí nešpiní víčka. Pokud ovšem upřednostnujete oddělené řasy je to řasenka přímo pro Vás. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Vydrží po celý den.

Dost slepuje řasy.

Řasenka Bambi mě příjemně překvapila, při první vrstvě má sice tendenci mírně řasy slepovat, ovšem pokud použijete vrstvu druhou, dočkáte se úžasného prodloužení řas - opravdu jako srnečka Bambi. Doporučuji pokud chcete svým řasám dodat opravdu výraznou délku. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Extrémní prodloužení, zvýraznění

Zkosený kartáček, mírné slepování řas

Ráda jsem vyzkoušela tuto řasenku, ale nevyhovuje mi kartáček. A také trochu slepuje řasy, ale není to nic hrozného. Ten, kdo má krátké řasy, ale určitě ocení tuhle řasenku, protože krásně prodlužuje řasy. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Prodlužuje řasy

Kartáček

Tato řasenka mi bohužel moc nevyhovovala, už při vytažení kartáčku jsem na něm viděla příliš velký nános a ani otření tomu moc nepomohlo….po použití byly řasy sice delší ale výrazně slepené k sobě (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Prodlouží řasy

Nevyhovující kartáček hodně slepuje řasy

s řasenkou bambi jsem velice spokojená , vyhovuje mi její štěteček , práce je jednoduchá a rychlá a udělá mi řasy přesně podle mojí představy, řasy pěkně prodlouží (Testováno prostřednictvím All2test.com)

neslepuje, skvěle se nanáší

nezjistila jsem žádnou nevýhodu