2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  [email protected] | 468 006 314
 

+Filtr

Náš tip

Značka
+ -

Tommy Hilfiger
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Parfémy Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger se narodil v New Yorku a svou kariéru návrháře začal v roce 1969 se 150 dolary a 20 páry jeansů. Jeho výrobky šly však rychle na odbyt, a tak si mohl brzy otevřít vlastní obchod. Jeho modely přesně vystihovaly nezaplněnou mezeru v poptávce, kterou tak zalepil svými kolekcemi. Pohodlné a moderní oblečení zejména pro mladší generaci získalo rychle na oblibě a tak mohl Tommy Hilfiger v roce 1984 předvést první kolekci, která ihned zaujala první místo v pánském odvětví. Tommy Hilfiger je vůdčí osobností pánské módy. Dnes nabízí nejen hodinky a šperky, ale především kompletní ošacení od elegantních obleků přes sportovní oblečení, po spodní prádlo v pánském, dámském i dětském provedení. To vše doplňují parfémy Tommy Hilfiger. Na přelomu tisíciletí se na trhu objevila vůně Tommy Hilfiger Freedom. Freedom znamená svobodu, tedy dělej to, co máš rád, buď tím, kým si přeješ být. Nicméně nejoblíbenější vůní je skvělá dámská kolínská Tommy Girl.

Zajímá vás víc? Vše naleznete v našem magazínu.

Zvolené filtry:
Tommy Hilfiger×

+-Filtr

5 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Tommy Hilfiger se narodil v roce 1951 v Americe. Jde o jednoho z návrhářů, kteří cestu na vrchol blahobytu neměli příliš lehkou. Tento člověk totiž pocházel z devíti dětí a vše co má, si musel tvrdě vypracovat. Na počátku své kariéry začínal jako drobný návrhář u Calvina Kleina. Po pár letech praxe si Tommy Hilfiger založil svoji vlastní značku a během pár let se vypracoval na úplný vrchol.

Tommy Hilfiger, pokud milujete mládí a svěžest, pak jasná volba

Značka Tommy Hilfiger se zabývá navrhováním jak dámských tak i pánských parfémů, oblečení, hodinek a dalších módních doplňků. Parfémy Tommy Hilfiger jsou jedinečné, protože hlavním krédem při navrhování je svěžest a moderní styl. Pokud se rozhodnete pro parfémy značky Tommy Hilfiger, pak počítejte s tím, že získáte stylovou vůni, která vás podrží za každé situace.