Hodnocení - Rose - EDP

Značka: Paul SmithKód: pPS004
Paul Smith Rose je čerstvá, moderní, vzdušná, osobitá, návyková a smyslná vůně pro ženy. Žádnými slovy nejde vyjádřit, jak voní tato vůně z růží,...

Celkové hodnocení

6 hodnocení | průměr 86 %
Přejít na detail produktu

Nakup naslepo nesplnil moje ocekavani. Voni ruzevym mydlom, a moc silny sprej.

Vůně růže, vlastně několika různých růží, snad i s lístky a stonkem. :-) Je příjemná, opravdu růžová a pro mě originálně jednoduchá. Nic v ní nepřekáží a nezavání synteticky. I když na první přičichnutí působí tak nějak "jednosložkově", postupně se přece jen rozvíjí do různých nuancí, které baví. Dokonce i základ vůně na mě působí příjemně a nijak těžce, a to mi obvykle bývá většina parfémových základů spíš protivná. Výdrž vůně je dobrá, ne snad celý den, ale několik hodin určitě. Možná spíš odpovídá EDT, ale vzhledem k lehkému, svěžímu charakteru vůně jí to nemám za zlé. Objednávala jsem naslepo, jen podle popisu, a sama sebe jsem překvapila, jak jsem se trefila. Pokud máte rády růže, můžu doporučit.

Skutečná vůně růže

Mé balení neobsahovalo látkový pytlíček, na který jsem se tiše těšila. :-)

příjemný parfém pro ty, kdo mají rádi trochu těžší a sladší vůně

krásná vůně růží,i na oblečení je cítit dlouho

trochu sladší, sklenička je zbytečně těžká do kabelky

Chtěla jsem ho vyzkoušet, ze zkušenosti od mých známých. Vůně je příjemně květinová a jemná. A líbí se mi moc taštička s květinovým vzorem. Nemohu mu nic vytknout. Doporučila bych tento parfém ženám, které mají rády svěží květinové vůně.

Už dříve jsem měla možnost tento parfém vyzkoušet. Nikdy bych neřekla, že by mě tak uchvátila vůně, ve které je obsažena růže. Ale tento parfém jsem si zamilovala. Je úžasný!