2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  [email protected] | 468 006 314
 

+Filtr

Náš tip

Značka
+ -

Lady Gaga
A
B
C
D
E
F
G
H
CH
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z

Cena
+ -

OdDo

Skrýt

Vymazat

Parfémy Lady Gaga

Lady Gaga (vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta) je americká zpěvačka, skladatelka a producentka italského původu. Její umělecký pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby skupiny Queen – Radio Ga Ga. K říjnu 2011 činil celosvětový odhad jejich prodaných nahrávek 23 miliónů alb a 64 miliónů singlů. Časopisy Time a Forbes ji v roce 2010 zařadily mezi 100 nejvlivnějších osobností světa. Prohlásila o sobě, že zbožňuje módu, která je pro ní všechno. Lásku k módě a stylu zdědila po své matce. V září 2012 uvedla na trh svoji první vůni Fame.

Zvolené filtry:
Lady Gaga×

+-Filtr

1 produktů

Řadit dle:

Nahoru

značky

Řada celebrit propůjčuje svá slavná jména vůním, kosmetice i módním doplňkům, do tvorby vlastního parfému se pustila i zpěvačka Lady Gaga. Parfém Lady Gaga vytvořila zpěvaččina tvůrčí skupina z The Haus Paris ve spolupráci se společností Coty.

Parfém Lada Gaga - buďte divoká jako vůně sama

Jako samotná zpěvačka i parfém Lady Gaga je nevyzpytatelný. Klasické parfémy používají pyramidový systém uvolňování vůně, ale značka Lady Gaga tento princip nerespektuje. Vůně je složena ze spousty ingrediencí, které se nahodile uvolňují a mísí. Dokud si tedy parfém nenanesete na kůži, můžete jen odhadovat, jak budete vonět. Nemusíte mít ale strach, parfém působí jedinečně a jistě si jej oblíbíte.