Parfémová voda Eau de Mars Adoree Hathor - Eau de Parfum 30 ml

Značka: Maison de MarsKód: kAIM027
Hathor byla egyptskou bohyní lásky, tance a věčného světla, uznávanou pro svou neuvěřitelnou moc a sílu, stejně jako lvice. Byla symbolem radosti a... Popis a parametry

665 

1 ks

Popis & Parametry

Hathor byla egyptskou bohyní lásky, tance a věčného světla, uznávanou pro svou neuvěřitelnou moc a sílu, stejně jako lvice. Byla symbolem radosti a síly. A stejně jako Hathor i vy jste sluncem vaší rodiny.

Síla a energie parfémové vody čerpá z lotosového srdce a je doladěna sladkou teplou vanilkou. Neobvyklé spojení bílého a růžového lotosu s kadidlem činí tuto vůní velmi podmanivou. Očaruje Vás mekkými květinovými tóny. Bílý a růžový lotos se snoubí se šťavnatou mandarinkou a benzoin s vanilkou dodávají parfému jasnost a měkkost.

Parfém obsahuje 98% přírodních složek, vyrobených v souladu s principy Slow cosmetique, Vegan a Cruelty Free. Jádro parfému tvoří směs sedmi organických esenciálních olejů. Hlava vůně se skládá z bergamotu a mandarinky. Parfémové srdce vás překvapí kombinací bílého a růžového lotosu, jasmínu a plumérie. Vonný základ se pak skládá z kadidla, vanilky tonky a benzoe.

Jak používat

Používejte dle potřeby.

Mohlo by Vás zajímat

Charlie Silver - EDT
Revlon
Charlie Silver - EDT
do 1.11. u vás
So Pure Women - EDT
s.Oliver
So Pure Women - EDT
do 1.11. u vás